Фільм Ніяких обіцянок (2017) дивитись онлайн в HD якості


На початку побудова романтичних відносин, дівчина на ім’я Джин була в захваті від того, як нею ставиться Кері. Минуло чимало часу, головні герої вирішили побратися, і з того моменту почали жити разом. Однак Кері часто пропадав вдома, він зустрічався з друзями, випивав багато алкоголю в барі, і не дбав про почуття і думку Джин. Минуло дуже багато часу і друзі Джин вже завели діти, а батьки все запитують, коли молоді люди одружаться. Джин вирішила поговорити зі своїм чоловіком про відповідальність, незабаром дізналася, що Кері не має наміру на ній одружитися. Головна героїня в жаху, вона не розуміє, як можна так жити і не прагне до перспектив на майбутнє.

Кері звик до такого життя, йому не потрібні серйозні стосунки, а постійна інтрига з Джин його влаштовує. Кері намагається переконати свою кохану в тому, що їм не потрібен шлюб, а також спільне виховання майбутніх дітей. Джин не хоче продовжувати таке життя, вона намагається напоумити свою кохану людину, але чим далі вона намагається вплинути на нього, тим гірше стають їхні стосунки. Минуло небагато часу, який наближається до різдвяних свят.

Саме тоді Джин сподівається на диво і вважає, що Кері розсудиться і зробить їй пропозицію руки і серця, яке піде до одруження. Фільм Ніяких обіцянок (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Тім Кашер
В ролях: Маура Кідвелл, Лейн Манзер, Ерін О’ші, Мерилін Басс, Емма Нейра, Ендрю Бейлс