Рейчел Армстронг, безумовно не з тих людей, хто бояться піти проти спільної думки. Більш того, вона здатна кинути виклик цілій країні, що власне і зробить. Рейчел працює журналісткою і незабаром напише розгромну статтю про замах на президента. Адже офіційна версія свідчила про вторгнення шпигунів іншої країни. І звичайно ж, це понесло за собою військовий і дуже гучний конфлікт. Але як виявилося, все було зовсім інакше, а правда ховалася від усіх. І ті військові дії США, по суті опинилися під звинуваченням всієї світової громадськості. І звичайно ж, через таку статтю, сама система управління всією країною, звернулася проти журналістки.

Всі сили були кинуті на пошук джерела, який і послужив Рейчел, хорошу службу. Відомий був тільки факт того, що джерелом служив один з агентів ЦРУ, але незважаючи на це, героїня навіть і не думала відступати від своїх переконань. Вона вірила в справедливість і можливість того, що досягне перемоги власними силами. Її стійкість без сумнівів, заслуговують найкращих похвал, але саме з цієї причини, на її буде надано сильний тиск.

Адже вся політична еліта, бажає помститися за такий сильний удар, але вони не можуть діяти звичними методами жорстокості. Фільм Нічого, крім правди (2008) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Рід Лурі
В ролях: Кейт Бекінсейл, Метт Діллон, Віра Фарміга, Девід Швіммер, Анджела Бассетт, Ноа Уайлі, Алан Алда, Кортні Б. Венс, Флойд Абрамс, Престон Бейлі