Протягом вже багатьох десятиліть по всій Америці знаходяться ентузіасти, які вірять в існування скарбу Аль Капоне. Вони вірять, що йому вдалося десь заховати свої багатства перш ніж його заарештували. Такими ентузіастами виявилася і група підлітків. Випадково виявивши план старого парку розваг, вони дізналися, що його заснував сам знаменитий гангстер. Тому хлопці припустили, що саме тут Аль Капоне міг заховати скарб. Крім того, хлопці вирішили, що план парку є картою скарбів. І всі будівлі, статуї та атракціони є підказками на шляху. Однак існувала істотна перешкода, парк давно закритий і туди нікого не пускають. Але удача виявилася на боці юних шукачів.

Дівчину з їх групи запросили на вечірку, яка повинна відбутися в цьому парку. Тому у них з’явився шанс потрапити туди. Поки дівчина відволікала увагу і веселилася, хлопці почали обшукувати парк у пошуках першої підказки, яка може вказати на місцезнаходження скарбу. Фільм Ніч у парку розваг (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Однак раптово в парку починають творитися дивні речі. Всі скульптури оживають і беруть підлітків в заручники, намагаючись змусити їх допомогти знайти їм скарб. Тепер шукачам пригод потрібно перш за все позбутися від цих дивних лиходіїв.

Режисер: Кріс Перріш
В ролях: Крістен Джонстон, Лукас Джейд Зуманн, Тім Казурінскі, Хелен Седлер, Ніколь Сцімека, Іра Емікс, Пол Ленг, Майкл Б. Вудс, Тревор Фанстром