Фільм Незвичайне побачення (2016) дивитись онлайн в HD якості


Адам Лойли, 37-річний великий письменник, ну, у всякому разі, він мріє, що коли-небудь його таким назвуть. Ну, а поки що він зайнятий тим, що щосили тужиться написати свою першу книгу. Процес постійно стопориться, він переписує кожне слово, так що амплуа повного лузера і невдахи на даний момент йому підходить як не можна ДО РЕЧІ. Хлопець проживає разом з коханою дівчиною Трейсі, яка, схоже, єдина твердо вірить у поки що не прокинувся талант свого бойфренда, тому намагається його підбадьорювати.

Панночка працює на кількох роботах, в той час як її чоловік цілодобово проводить перед комп’ютером, сподіваючись, що муза все ж відвідає його, і роман неодмінно стане бестселером. Одного разу після чергової безцільно проведеної ночі за монітором Адам вирішив провітритися. Зайшовши в найближчу кав’ярню, він побачив симпатичну блондинку, яка негайно підсіла до нього за столик. Розговорившись, письменник з величезним подивом дізнався, що перед ним знаходиться сама Смерть, що стала в образі дівчини на ім’я Сара.

Найжахливіше, це усвідомлення того, що твій час прийшов і жити на Землі тобі залишилося всього пару годин. На що ти здатний, знаючи, що точно не доживеш до вечора? Фільм Незвичайне побачення (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Джорді Саббаг
В ролях: Ділан Тейлор, Мелані Скрофано, Меган Хефферн, Бенджамін Ейрс, Анджела Бешара, Ардон Бесс, Ешлі Рэйнс, Джессіка Салгейру, Денні Сміт, Steve Stransman