Вкрай складно зрозуміти, що таїться в голові навіть дуже близької людини. Що вже говорити про випадки, коли поруч виявляється особистість, про яку практично нічого не відомо. Однак юності наповнена помилками різного масштабу, серед яких цілком можуть бути і фатальні прорахунки. Клер переживала не найкращий період своєї біографії, коли доля звела її з невгамовною ровесницею. У певному стані кожному хочеться, щоб поруч був громадянин, який зможе підтримати в складній ситуації. А життєрадісна подруга немов вселила сумній дамочці віру в свої сили. Разом вони подорожували, розважалися, насолоджувалися кожною хвилиною спільного дозвілля.

Однак на якомусь етапі Джозефіна почала викликати підозри у відчайдушної компаньйонки. Адже брак об’єктивної інформації дає поштовх до проведення власного розслідування. Як факти в такому заході використовуються дозвільні домисли. Невже поруч виявилася втікача злочинниця, від якої в будь-який момент слід очікувати неприємних сюрпризів?

Чи не Час відверто поговорити зі своєю знайомою? Але що робити, якщо страхи підтвердяться? Як уникнути проблем з суворим законом? Фільм Незнайомка Джозефіна (2015) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Майкл Райан
В ролях: Ерін Сиполлетти, Емма Гріффін, Елізабет Беннет, Лукас Бентлі, Бейсі Эсанеток, Дженніфер Трієр