Героїні фільму – Марла. Їй 40 років. У неї незапланована вагітність і скоро жінка повинна народити. Хоча у героїні вже було двоє маленьких дітей. Дочка була цілком нормальною, а ось Син страждав від психічних розладів. Жінка дуже любила свою сім’ю, але з кожним днем їй було важко нести цю ношу. Не залишалося часу на сім’ю і на себе теж. Коли героїня народжує третю дитину, у неї відбувається нервове виснаження. Старший брат героїні був досить заможною людиною, і він бачив, як мучиться його сестра. Тому він хотів оплатити їй нічну няню, щоб жінка хоча б висипалася вночі. Але героїня цього не хотіла, вона сумнівалася, чи зможе чужа людина влитися в сім’ю.

Але одного разу вона все-таки здається і приймає на роботу рекомендовану дівчину – Таллі. Спочатку галаслива і красива няня дратує господиню цього будинку, тому, що вона була нещасна і незадоволена життям. Але поступово їй вдається подружитися з нянею і тоді героїня розуміє, яке щастя вона впустила в будинок. Фільм Незапланована (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Її пристрасть навколо права жінки на вибір призвела до того, що вона стала представником «Планованого батьківства», борючись за прийняття законодавства з тієї причини, в яку вона так глибоко вірила. До того дня вона побачила щось, що змінило все.

Режисер: Чак Конзелман, Кері Соломон
Актори: Ешлі Бретчер, Брукс Райан, Робія Ламорт, Джаред Лотз, Емма Ель Робертс, Робін Уенделл, Роберт Томасон, Христина Тонер, Сара Ернандез, Маура Корсини