Творчий союз обдарованої актриси і талановитого режисера дозволив створити чимало успішних кіноробіт. Черговий перспективний проект береться фінансувати впливова господиня великого банку. Єдиною умовою щедрої бізнесвумен є обов’язкова участь у фільмі обожнюваної дочки. Розпещена спадкоємиця доставляє чимало неприємностей. Безцеремонна дівчина вимагає підвищеної уваги і відчайдушно фліртує з Єгором. Оскаженіла кінозірка намагається закликати кокетку до порядку і осадити чоловіка. Нескінченні істерики і гучні скандали заважають знімальному процесу. Змучена зупинками група мріє про закінчення нестерпної роботи.

З величезними труднощами доходять до фінальної сцени. За сценарієм Сонина героїня вбиває суперницю. Замість холостого в рушницю виявляється справжній патрон. Врятувати Стікаючу кров’ю Олену не вдається. Убита горем банкірша загрожує помститися за смерть дитини. Спроби довести власну невинність зазнають невдачі. Слідчий зібрав свідчення і не сумнівається в причетності зірки до вбивства на грунті ревнощів.

Ударом стають кинуті звинувачення коханого чоловіка. Щоб відновити чесне ім’я Ніколаєвої доведеться самостійно зайнятися пошуками завбачливого вбивці. Фільм Нетающий лід (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Ігор Кечаєв
В ролях: Агата Муценієце, Олександр Константинов, Кирило Запорізький, Оксана Лісова, Максим Кречетов