Уайатт жив з батьками в сільській місцевості, оточеній густими лісами. Прогулюючись одного разу з батьком, він побачив у траві руку незрозумілої істоти. Чоловік пояснив синові, що тут було багато інопланетян, яких уряд наказав прибрати. І вночі, мішки з мертвими тілами прибульців занурили в машину і вивезли в секретне місце. Папа просив Уайатта ніколи, нікому не говорити про прибулих представників позаземних цивілізацій. Залишилися тварюк хлопчина разом з батьком вночі почав підгодовувати, розуміючи, що крім них про істоти ніхто не подбає.

Герой бачив, що вони схожі на людей, маючи такі ж кінцівки. Але колір шкіри був інший, і голова безволоса і лякає. А потім чоловік вистрілив у прибульця, який втратив пильність, перетворивши обличчя на криваве місиво. Батько став вимагати того ж від хлопчини, кажучи, що тільки полювання може зробити його мужнім.

Але Уайатт відмовився стріляти, пошкодувавши живих створінь. Через роки, будучи шерифом, герой знаходить інопланетян в печерах і приховує від усіх їх існування. Фільм Немає хороших героїв (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Джонні Ксено
В ролях: Тім О’лірі, Нова Гейвер, Чод Креншо, Шейла Гріггс, Нэйтан Варнсон, Мінді Марі Міллер