Фільм Нелюбовь (2017) дивитись онлайн в HD якості


Сімейне життя Жені і Бориса не можна назвати казкою. Вони одружилися зовсім юними через незаплановану вагітність, і тепер, подорослішавши і набравшись досвіду, більше не хочуть пов’язувати свою долю один з одним. У кожного вже деякий час є роман на стороні. Женю кличе заміж забезпечений бізнесмен. А нова кохана Бориса вже чекає від нього дитину. Подружжя жадають розлучення, але для остаточного розриву залишилося продати загальну квартиру і визначити, хто оформить опіку над сином, 12-річним Олексієм.

Ніхто з батьків не хоче брати дитину в «нове світле життя», через що вони у відкриту сваряться при ньому і вимовляють своє небажання його виховувати. Втомившись від сутичок батьків, стусанів і нескінченних докорів, Альоша збігає, не залишивши навіть записки. Через деякий час батьки помічають пропажу, подають заяву в поліцію і просять допомоги у підліткового загону волонтерів-пошукачів.

Під час пошуків стає ясно, що ні Женя, ні Борис абсолютно не знають свою дитину. Їм навіть складно відповісти на елементарні питання про його друзів і хобі. Фільм Нелюбовь (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Андрій Звягінцев
В ролях: Мар’яна Співак, Олексій Розін, Матвій Новиков, Марина Васильєва, Андріс Кейшс, Олексій Фатєєв, Сергій Борисов, Наталія Потапова, Анна Гуляренко, Артем Жигулін