Фільм Неділя (2019) дивитись онлайн в HD якості


Вже не молодий чоловік Дмитро Терехов сюжету «Неділя» досяг бажаного, ставши чиновником провінційного містечка, причому високого рівня. З часом всі негаразди втряслися, існування наповнилося розміреністю, стабільністю, повнотою впевненості у власних силах. Сімейство радувало розумінням, знайомі і приятелі виявляли повагу, що дуже подобалося герою. Однак було багато людей, які заздрили його успіхам, і одного разу шановна особистість отримує загрозу, оформлену, як послання. Але шлях, зроблений до вершини провінційної влади, був тернистий, не завжди законний, тому раніше також надходили загрозливі листи.

Пройшовши через багато неприємностей, герой просто не надав значення такої ницості. Такі прояви слабкості мало хвилювали досвідчену людину, яка пізнала різні ступені неприємних ситуацій, що знаходила найкоротший безпечний шлях вирішення конфліктів. Махнувши рукою, Дмитро планував провести найближчу неділю, згідно із запланованим графіком відпочинку. Сімейні справи вимагали його безпосереднього втручання, тому ранок вихідного дня службовець мав намір почати саме з дозволу цих негараздів. Фільм Неділя (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Після чого увага людини буде заповнена улюбленим хобі, що допоможе розслабитися, забувши про трудові будні. Потім планувалося заскочити на робоче місце, завершити підписання важливих договорів з діловими партнерами.

Режисер: Світлана Проскуріна
Актори: Олексій Вертков, Віра Алентова, Володимир Ільїн, Олександра Дитина, Ілля Вікторов, Максим Бітюков, Олена Мольченко, Агнія Кузнєцова, Марія Леонова, Марина Бруснікіна