Ромі і Річард подружня пара, яка почала втрачати один до одного колишні почуття. Подружжя, віднедавна, зазнає труднощів у знаходженні спільної мови. Відсутність взаєморозуміння веде до загрози розлучення. Не бажаючи доводити справу до крайнощів Ромі і Річард приймають рішення розвіятися і в ході подорожами спробувати прийти до консенсусу. Місце для примирення вибрано саме, що ні на є, відповідне Америка з її приголомшливою інфраструктурою розваг повинна допомогти парі скинути накопичилася за роки спільного життя, напруга. Однак благим намірам не судилося втілитися в реальність. Переїзд на інший континент дає різко негативний ефект.

Подружжя не можуть пробачити колишні образи, вони постійно конфліктують і вихлюпують один на одного негативні емоції. Зрештою, Ромі, доведена до білого каління нападками Річарда, приймає рішення, що з неї вистачить. Жінка тікає від свого істерично налаштованого муженька і прямує куди очі дивляться. Так як вона абсолютно не знає Америки, то свою подальшу долю, Ромі віддає на волю випадку. Фільм Небо (2015) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Далекобійник, який підбирає голосуючу француженку на дорозі, їде в Лас-Вегас. Саме там наша героїня знаходить нове життя і зустрічає того єдиного, про який марила в мріях.

Режисер: Фабьенн Берто
В ролях: Дайан Крюгер, Норман Рідус, Жиль Леллуш, Ліна Данем, К’оріанка Килчер, Лу Даймонд Філліпс, Джошуа Джексон, Лаурен Лендон, Тревор Петерсон, Arnita Swanson