Фільм Не хвилюйся, далеко він не піде пішки (2018) дивитись онлайн в HD якості


Джон не вмів вчасно зупинятися, коли справа стосувалася швидкої їзди, красивих жінок і небезпечних жартів. Прихопивши випадкового приятеля на вечірці, він сідає в машину і дивом залишається в живих. З цього моменту починається гірка і надихаюча, правдива і зворушлива історія людини, яка втратила все, і змушена рухатися далі, щоб знайти себе як одного з найталановитіших художників-карикатуристів Америки. Життєва історія художника, як не можна краще підходить ля драматичного байопіка. Тут і рання підліткова наркоманія, і занурення в глибини алкогольного марева, і водіння у п’яному вигляді, що призвело до важкої аварії з жахливими наслідками – паралічу, який звалився в його життя в 21-річному віці.

Але зустрівшись віч-на-віч зі смертю, вирвавшись з її чіпких обіймів не без наслідків, пройшовши всі труднощі, які може принести важка хвороба, Джон Каллахан став успішним художником, знайшовши своє покликання в жанрі карикатури. У своїй творчості він не побоявся зачіпати в сатиричному ключі найболючіші теми, такі як расові проблеми або інвалідність. Фільм Не хвилюйся, далеко він не піде пішки (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

І хто, як не він мав на це повне право. Втім, найчастіше його роботи все одно приймалися в багнети, він часто піддавався обструкції публіки і колег, навіть стикаючись з повними бойкотами.

Режисер: Гас Ван Сент
В ролях: Хоакін Фенікс, Джона Хілл, Руні Мара, Олівія Хемілтон, Джек Блек, Бет Дітто