Фільм Не на ту запал (2017) дивитись онлайн в HD якості


Амелія відрізняється рідкісною красою і чарівністю. Не дивно, що велика частина чоловічого населення школи закохана в неї. Життєрадісна старшокласниця прекрасно усвідомлює, якою владою вона володіє над юнаками. І красуня не цурається користуватися своїм основним козирем заради досягнення власних цілей. При цьому в глибині душі вона зовсім не так зарозуміла, як може здатися на перший погляд. Тим часом в класі головної героїні з’являється новачок. Вона відразу ж захоплює всю увагу самовпевненого хлопця. Молода людина вирішує завоювати серце вітряної красуні. Ось тільки у неї вже є бойфренд, якого явно дратують підкати нахабного шмаркача. Саму дівчину теж не радують витівки надмірно завзятого шанувальника.

В кінцевому підсумку вона висловлює йому в обличчя все, що про нього думає. Однак це анітрохи не охолоджує пила юнака. Він постійно вистежує Амелію навіть поза шкільними стінами. Переслідування залицяльника остаточно виводять з себе головну героїню. Вона має намір суворо провчити невдалого кавалера, який поводиться настільки безпардонно і зухвало.

Але незабаром непроста ситуація ще більше заплутується, що може обернутися неприємними наслідками для всіх учасників цієї історії. Фільм Не на ту запал (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Девід ДеКото
В ролях: Рікардо Хойос, Леслі Кей, Вікторія Конфал, Рита Грей, Вівіка А. Фокс, Педро Корреа