​​​​Небагато людей здатні заради примарної мрії кинути рідних і покотити на інший кінець країни, щоб вибити своє «місце під сонцем». Але саме так і вчинив Ліам Пейдж — молода людина з дитинства знав, що обов’язково прославиться в музичному світі, потрібно лише докласти зусиль. Хлопець складає красиві композиції в стилі «кантрі» і збирає навколо себе натовпи симпатичних прихильниць. Але ж колись він в буквальному сенсі втік з батьківського дому і розірвав відносини з милашкой Джозі. Тому що дівчина хотіла вийти заміж, а нудні сімейні зобов’язання для вісімнадцятирічного шибеника звучали як вирок. Тепер же навіженому герою потрібно повернутися назад в рідне містечко на похорон колись кращого друга.

Сталася трагічна випадковість і бідолаха загинув у розквіті років, так і не встигнувши обзавестися гарною дружиною і парочкою діточок. Чомусь це сильно засмутило удачливого музиканта, і він задумався: що залишиться від нього після смерті? Адже музика примхлива і не прощає суперниць. Фільм Назавжди моя дівчина (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

А тут ще талановитий чоловік зустрів на поминках Джозі: вона як і раніше була красива і не виглядала нещасною, незважаючи на зраду і роки розлуки з коханим. У чому ж полягає секрет її щастя?

Режисер: Бетані Ештон
В ролях: Алекс Роу, Джессіка Рот, Джон Бенжамін Хіккі, Еббі Райдер Фортсон, Тайлер Риггз, Пітер Кембор, Джилліан Вігмен, Морган Олександрія, Лорен Грос, Джеймс Реклі