Після того, як Лорна Бьюхенен пристрастилася до спиртного, у її сина Харді практично не залишалося часу з-за домашніх турбот. Крім проблем з матір’ю, за якою потрібно було постійно наглядати, у Харді з’явилася нова проблема, для вирішення якої потрібні були гроші. Днями хлопець дізнався, що у його пса Уолтера пухлина, і, для порятунку тварини була потрібна термінова операція. Місцевий ветеринар повідомив, що Уолтер довго не протримається, і у пса скоро віднімуться лапи. У спеціальній ветеринарній клініці могли б зробити операцію, але для цього потрібно було заплатити 10 тисяч доларів, притому, виплатити всю суму необхідно було одночасно, а таких грошей у хлопця не було.

Можливість швидко заробити потрібну суму з’явилася після знайомства Харді з молодою стриптизеркою на ім’я Бо. Харді познайомився з цією дівчиною в притулку для бродяг, де хлопець працював волонтером. За обставинами Бо хотіла покинути нічліжку, і попросила хлопця прихистити її на деякий час. Дізнавшись про проблеми з псом, дівчина вирішила йому допомогти. Вона погодилася показувати підліткам стриптиз, і це виявився дуже прибутковий бізнес.

У той час як проблема заробітку грошей поступово вирішувалася, у Харді з’явилися нові труднощі, пов’язані з його новою знайомою… Фільм Насильно милим не будеш (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Шон Налабофф
В ролях: Скайлер Джизондо, Катріна Боуден, Крістін Ченоует, Емі Рутберг, Ханна Маркс, Спенсер Лист, Кевін Кілнер, Дженна Чи Грін, Бейлі Ноубл, Майкл Кострофф