Головним героєм є молодий хлопець на ім’я Етан, він навчається в коледжі, любить різноманітні дослідження і експерименти. Одного разу разом зі своєю подругою Хелен молодий чоловік вирішив випробувати свій винахід в лабораторії коледжу. Все пішло не за планом, через його експеримент пропала електрика у всій будівлі, тому Етана вигнали з коледжу. Повернувшись додому, він розчарував батьків і вирішив забути раз і назавжди про свій винахід. Наступного дня сталося нещастя, його батьків збили на смерть в автокатастрофі. Етан не міг повірити в те, що трапилося, але йому не можна втрачати розум, так як у нього є відповідальність за молодшого брата і сестру.

Тепер будинок у повному його розпорядженні, він перебирається в гараж і знову кличе свою подружку, щоб випробувати винахід у себе вдома. В якості третього помічника недавній знайомий на ім’я Том попросився в компанію молодих людей. Закрившись в гаражі від брата і сестри, Етан включив прилад, але раптово почув, як молодший брат закричав у будинку.

Етан поквапився дізнатися, що відбувається з родичами і незабаром почув, що після включення цього приладу по будинку почали з’являтися примари мами і тата. Фільм Наш будинок (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Ентоні Скотт Бернс
Актори: Нікола Пельтц, Томас Манн, Персі Хайнс Уайт, Ксав’єр де Гузман, Еллісон Хоссак, Крістін Хорн, Карлін Берчелл, Джон Ралстон, Люсіус Хойос, Марсія Беннетт