Рут Даффі опиниться в центрі цікавої історії, яка розповість про любов, злочинні діяння, великі гроші і бажання мати привілеї. Дівчина живе в центрі Нью-Йорка. Їй доводиться працювати помічницею в школі для багатеньких дітей, щоб забезпечити себе грошима. Але її мізерної заробітної плати не вистачає, щоб звести кінці з кінцями. Подібний ритм життя давно вже вибив Рут з колії. Вона мріє, що одного разу щось вийде і вдасться випробувати справжнє щастя знову. Як-то раз їй зустрівся Джонні Коллінз. Вони знайомі ще з часів навчання в школі. У минулому вони перебували в романтичних стосунках.

Дівчина і її коханий мріяли про те, що зможуть вибудувати міцний союз, але обставини склалися так, що їм довелося розлучитися. Навіть через довгі роки між ними збереглися теплі стосунки один до одного. Джонні став тим, хто зміг пробудити в Рут тягу до пригод і життя. Історія про гроші, шкоду, любов і права, що розгортається в Нью-Йорку. Фільм Напиши, коли знайдеш роботу (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Рут Даффі отримує зарплату асистента в дорогій школі для дівчаток на Манхеттені, і їй вдається подолати проблеми і втрати підліткового віку. Джонні Коллінз працює на місцях біля мосту через Шрог-Ше в Бронксі.

Режисер: Стейсі Кохрэн
Актори: Isabella Blassingame, Jeffrey Butler, Ава Капрі, Скотт Коен, Медді Кормен