​​​​Талановита джазова співачка Вів’єн занадто багато часу віддала розвитку своєї творчості. З юних років мешканка Нью-Йорка мріяла блищати на сцені, і проявляла неабияку цілеспрямованість, щоб мета була досягнута. На шляху до становлення кар’єри вона зустріла прекрасного чоловіка, і через деякий час у них з’явилася дочка. Люсі не змогла зайняти гідне місце в житті виконавиці, і всі моменти виховання і дорослішання лягли на плечі Ніка. Через постійну відсутність матері, дівчинка не бажала з нею спілкуватися, і вкрай негативно ставилася до її рідкісних приїздів.

Світове турне сприяло сплеску нових емоцій серед слухачів відомої зірки джазу, але напередодні поїздки вона дізналася страшну новину. Доктора повідомили Вів’єн про її невиліковну хворобу, і, за всіма прогнозами, жити їй залишилося зовсім недовго. Про які виступи може йти мова, якщо необхідно попрощатися з усіма близькими і улюбленими людьми. Фільм Найкращий день у моєму житті (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

В один день вона зустрічає давню знайому Тессу, і численні теплі спогади про минуле змушують жінку швидше відправитися до дорослої дочки. Їй достатньо буде хоча б одного дня, проведеного з сім’єю, щоб спокійно дочекатися останніх миттєвостей життя.

Режисер: Фаб’єн Констант
В ролях: Сара Джессіка Паркер, Рене Зеллвегер, Тейлор Кінні, Жаклін Біссет, Саймон Бейкер, Коммон