Фільм На забій (2016) дивитись онлайн в HD якості


У підлітковий період хлопці стикаються з перехідним віком. Саме тоді з’являється досить-таки багато труднощів. Найголовніше в цей самий момент отримати підтримку з боку батьків і близьких. Не можна просто взяти і відпустити дитину на свободу. Часом через відсутність допомоги підліток виявляється в тупиковому положенні. Це стає приводом, щоб почати курити, пити, навіть приймати наркотичні засоби. Якщо нічого не зробити, ситуація посилиться в гіршу сторону і буде пізно щось виправити. Головний діючий персонаж представленого фільму-Це хлопець на ім’я Зак.

Йому всього лише тринадцять років. Він жив разом з рідною матір’ю, у якої є чоловік на ім’я Вейн. Незабаром Уейн виганяє з дому підлітка. Йому нічого не залишається, як блукати посеред вулиць у спробах вижити і знайти хоч трохи грошей. Час йде і Зак не може пробачити того самого дня, коли його вигнали. Він бажає завдати удару у відповідь помсти. Таким чином, чергова зустріч виявиться практично вбивчою. У майбутній сутичці виживе хтось один.

Що ж запланував Зак, який не очікував, що у свої тринадцять років опиниться на вулиці? Якою буде розплата? Хто переможе цього разу? Фільм На забій (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Джейсон М. Кох
В ролях: Helenmary Ball, Майкл Бречер, Wade Brown, Джош Девідсон, Adam Dobelbower, Chet Hendricks, Лукас Кох, Ніколетт Ле Фей, Віто Триго, Клей фон Карловиц