Ден Шойбле – письменник, твори якого, на жаль, не користуються популярністю у читаючої публіки. Однак він не втрачає надії, що рано чи пізно прославитися на літературній ниві. Звичного життя чоловіка настає кінець, коли лікарі ставлять йому невтішний діагноз-ВІЛ. Відчуває хронічні проблеми з фінансами головний герой звертається за допомогою в Міністерство охорони здоров’я. Там йому вдається вибити для себе безкоштовно всі необхідні ліки, які повинні уповільнити розвиток смертельної хвороби. Але незабаром чоловік стикається з черговою бідою. З власної необережності він переводить на свій рахунок невелику суму в розмірі ста доларів.

І ця банківська операція не залишається непоміченою для безжальної бюрократичної системи. Чиновники з Моз приймають рішення позбавити Дена всіх належних страхових виплат. Вони не збираються навіть слухати його виправдання з приводу даної ситуації. Тепер нещасний хворий може купувати дорогі ліки лише на свої гроші. Фільм На межі смерті (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Головний герой, що потрапив в безвихідне становище, має намір боротися до кінця за власне життя. І в цій сутичці він має право розраховувати лише на свою спритність.

Режисер: Том Е. Браун
В ролях: Джеймс Роде, Робін Вайгерт, Денні Гловер, Кенді Олександр, Том Райлі, Джеррі МакДеніел, Табіта Пейдж, Дженні О’Хара, Damon Kirsche, Mark Truitt