В ранньому дитинстві батьки відвели Вероніку в музичну школу. Там дівчинка досконало опанувала мистецтвом гри на піаніно. Через кілька років вона починає регулярно вигравати престижні конкурси. На одному зі своїх концертів дівчина знайомиться з чарівним французом. Галантний чоловік закохується в неї з першого погляду. І через деякий час він пропонує красуні зіграти весілля. Головна героїня без роздумів погоджується пов’язати з Полем свою долю. Після урочистої церемонії одруження молоді люди переїжджають жити в Нью-Йорк. Заробляє пристойні гроші чоловік забезпечує Вероніку всім необхідним для безбідного існування. Сімейне життя щасливої подружньої пари більше нагадує казку.

Однак незабаром після народження дитини ситуація докорінно змінюється. Дружина помічає, що її благовірний все частіше затримується на роботі, пояснюючи це постійними проблемами зі своїми підлеглими. Однак дружина вирішує самостійно переконатися в правдивості його слів. Так вона дізнається про те, що Поль завів собі привабливу коханку. Він і не намагається особливо приховувати цей факт від дружини, яка повністю від нього залежить. Фільм На її думку (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Несподіване відкриття боляче б’є по самолюбству Вероніки. Вона вирішує за всяку ціну домогтися фінансової самостійності від лукавого мерзотника, знову зайнявшись на професійному рівні музикою.

Режисер: Estelle Artus
В ролях: Ірина Абрахам, Паскаль Йен Пфістер, Елуіз Еонне, Pascal Escriout, Наталі Брайант, Vincent Verdi, Жан-Франсуа Пурье, Michelle Pichon, Neyssan Falahi, Roxane Revon