Головний герой фільму «Музика нас зв’язала» Адам-відомий виконавець поп-музики, який не перший рік крутить роман з чудовою, витонченою, знаменитою, але трепетною супермоделлю. Але суть його проблем полягають зовсім не в цьому. Основні його клопоти зациклені на дівчині на ім’я Морелло, яка є лідером популярної панк-групи і зустрічається з банкіром. А головна проблема Морелло полягає в тому, що в день її виступу на великій сцені, дівчину прикували наручниками з Адамом, до якого вона відчувала огидні почуття.

На виступ до дівчини приходить величезна кількість людей, але ось звільнитися від наручників вони не можуть, адже у них немає ні ключа і не яких ліків від мінливостей любові. Щоб позбутися від наручників, музикантам доводиться пройти дуже важкий шлях з нестерпними випробуваннями. Фільм Музика нас зв’язала (2011) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Але як же бути з тими відносинами, які будуть міцніше будь стали, адже за час, проведений разом, наші герої зазнають не тільки почуття ненависті, але і таке приємне відчуття як прихильність?

Режисер: Девід Маккензі
В ролях: Ребекка Бенсон, Люк Тредевей, Метью Бэйнтон, Наталія Тена, Карі Корбетт, Клер Келлі, Кора Біссет, Софі Ву, Гевін Мітчелл, Джозеф Майделл