Фільм Мулан (2020) дивитись онлайн в HD якості


Енергійна і цілеспрямована Мулан народилася в сім’ї хороброго воїна Хуа, і з юного віку намагалася перейняти всі батьківські вміння володіння зброєю і їзді на коні. Вона знала, що одного разу їй належить прославить її рід, але батьки несподівано здивували її заявою про майбутню одруження. Сваха підібрала дівчині гідного нареченого, і тепер їй необхідно навчитися всім якостям хорошої дружини, лагідності, стриманості і дисциплінованості. Витончена юна особа готувалася до майбутнього весілля, коли новина про наближення ворога змінила її плани.

Північні загарбники активно рухалися в бік Китаю, влада наказала кожному сімейству довелося відпустити одного з чоловіків в армію. У Мулан не було братів, і єдиним кандидатом залишався батько, чого вона не могла допустити. Смілива дочка переодяглася в чоловічий одяг, і видала себе за хлопця, щоб вступить до лав військовослужбовців. Ніхто з оточуючих не здогадувався, що з ними нарівні б’ється відчайдушна дівчина, але обману судилося розкритися.

Для головнокомандувача кричущий інцидент міг стати ганьбою, але вигнати непокірну дівчину виявилося нелегко, її сили були вкрай необхідні друзям. Фільм Мулан (2020) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Нікі Карі
В ролях: Лю Ифэй, Джейсон Скотт Лі, Донні Йен, Гун Лі, Джет Лі, Розалінд Чао, Йосон Ан, Ма Ци, Уткарш Амбудкар, Доа Моа