Сюжет цього чудового фільму розгортатиметься в 70-х рік, коли місцеві жителі одного маленького містечка, знаходять на дорозі юну дівчину, яка, як виявилося була викрадена десять років тому. Незабаром до цього підключається і самі поліцейські, ось тільки все виявляється даремно. Сама головна героїня нічого не пам’ятає про те, що ж насправді сталося в той день викрадення і де вона була весь цей час. Разом з цим експертиза показує, що ніяких сексуальних зв’язків у дівчини не було, ні з якими партнерами. Ще через якийсь час головна героїня потрапляє в лікарню, так як її душевний стан насторожує не тільки близьких людей, але і самих лікарів.

Саме в цій самій лікарні головна героїня заводить собі нову подругу, разом з якою вони починають проводити все більше і більше часу. Через кілька років, головну героїню виписують з лікарні, і тут починається найцікавіше і захоплююче. Адже опинившись на волі, першим ділом головна героїня йде до своїх батьків, якого де було їх здивування, коли вони побачили у неї в руках рушницю. Як складеться доля молодої дівчини?

Що саме вона згадала за ці роки, перебуваючи на стаціонарному лікуванні і як вона надійде зі своїми батьками, бути може вони і є винні в її зникнення. Фільм Мучениці (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Кевін Гетц
В ролях: Тройэн Евері Беллісаріо, Кейтлін Кармайкл, Кейт Бертон, Бейлі Ноубл, Тобі Хасс, Лексі ДиБенедетто, Тейлор Джон Сміт, Діана Хоппер, Блейк Роббінс, Пітер Майкл Гец