Джед працює позаштатним цифровим художником і весь свій час він присвячує тому, що редагує різні фотографії для реклами. В основному весь час проводить за комп’ютером і створює різні моменти. Хлопець вже давно забув про те, як жити повноцінним життям і проводити час в компанії друзів. Здавалося б, для нього час вже давно зупинилася і він існує десь у своїй реальності, де є тільки різна техніка, яка допомагає йому створити будь майбутнє, будь-яку реальність з вже існуючих в фотографії. І це заняття йому дуже сильно подобається, настільки що він навіть не думає нічого міняти.

Одного разу він розуміє, що не може так далі жити і вирішує, що прийшов час зареєструватися хоча б в соціальних мережах. Він викладається свої роботи, бажаючи таким чином привернути увагу людей. І дійсно він там привертає увагу однієї дівчини, вона дуже зацікавилася ним, однак має намір використовувати в своїх цілях. Фільм Можливі друзі (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Що ж буде чекати чоловіка далі і чи вдасться йому насправді позбутися від самотності і почати жити повноцінним життям або ж він пошкодує про те, що вирішив вибратися зі свого світу і незабаром докладе зусилля до того, щоб все повернути на круги своя?

Режисер: Шервин Шілаті
В ролях: Нік Тун, Холстон Сейдж, Кейлі Сміт Вестбрук, Ніколас Рутерфорд, Карлі Чаікін, Джилліан Алексі, Йен Хардінг, Ашер Реймонд, Анна Маргарет Холліман, Джастін Клоскі