Кінокартина Мовчання розповість про подорож двох священиків-єзуїтів Родрігеса і Гарупе, в буддистську Японію. Справа відбувається в XVII столітті і в цей неспокійний час всіх японських іновірців піддають болісним тортурам: обливають їх тіла окропом, підвішують за ноги, б’ють батогами. Самих же місіонерів з континенту, в разі провалу, чекає справжня розправа. Вимушені ховатися від будь-якої живої душі, молоді священики прибули на небезпечний острів з метою знайти свого духовного наставника – батька Феррейра. Згідно з чутками, він відрікся від віри і прийняв для себе нове життя японського буддиста.

Упевниться в цьому належить Родрігесу і Гарупе, які по прибуттю на острів з далекої Португалії моментально потрапляють у вир жахливих подій. Католицизм в чужій країні засуджується більшістю і невеликі поселення, під загрозою смерті, приймають героїв як своїх рятівників. Але їх перебування порушується постійними рейдами, в ході яких відбуваються жахливі речі. Фільм Мовчання (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Побачене на новій землі змусить кого завгодно засумніватися в Бозі. Чи знайдуть вони свого вчителя, і якою ціною? Показана жорстокість у фільмі, мала місце бути в реальному світі.

Режисер: Мартін Скорсезе
Актори: Ендрю Гарфілд, Адам Драйвер, Ліам Нісон, Таданобу Асано, Кіран Хайндс, Иссей Огата, Сінья Цукамото, Йосі Оіда, Йоске Кубодзука, Каору Ендо