Це мав бути ще один звичайний трудовий день у житті головного героя, його звуть Олександр. У нього напружений графік, тому не дивно, що чоловік хотів відпочити і трохи розслабитися. Але замість цього наречена вмовляє свого коханого пройтися з нею по магазинах, а ми знаємо що таке жіночий шопінг! Тут так просто не відбудешся. Крім цього, в цей день з Гомеля в столицю приїжджає старий шкільний друг головного героя. Не сказати що вони особливо дружили, до того ж вже пройшло багато років, але приятель хоче будь-що сходити з Сашком на пиво. Іншої можливості не буде, тому що цей чоловік в Москві проїздом і завтра вже їде. Відмовляти просто не можна, це було б негарно.

А тут ще постійний телефонні дзвінки, на роботі його вимагають, клієнти хочуть його бачити. Але і на цьому пригоди хлопця не закінчуються і в цьому винен він сам. Раптовий порив почуттів, йому здається, що він закохався в одну зі своїх клієнток. У такому круговороті подій нескладно втратити себе і забути чого ти хочеш.

Однак іноді саме такий струс допомагає людині багато переосмислити і знайти себе по-справжньому. Так що не пропустіть цю цікаву драму з таким динамічним сюжетом. Фільм Москва, я терплю тебе (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Сергій Аксьонов
В ролях: Ілля Єрмолов, Євген Морозов, Микола Орловський, Ліна Шишова, Марина Забєліна, Євген Волоцький, Денис Шведов, Ольга Аксьонова, Дмитро Супонін, Уляна Урванцева