Фільм «Морверн Каллар» це драматична історія про знаменитий роман. Морвен Каллар-звичайна дівчина, яка любить свого хлопця. Одного вечора вона, в новорічній атмосфері допомагала своєму хлопцю, набираючи в електронному вигляді його роман, який хлопець мріяв випустити в світ. Але почувши дивний звук в іншій кімнаті, виявила коханого, який наклав на себе руки. При цьому, він залишив якусь суму грошей, неопубліковану роботу і прощальну записку. Морвен надходить просто наплювавши на всі моральні принципи і почуття. Вона забирає гроші, їде розважатися, а пізніше видає роман під своїм ім’ям, який принесе їй шалену славу і багатство.

Що змусило її зробити так, можна тільки здогадуватися… Морверн Каллар — дівчина, яка живе в маленькому портовому містечку Шотландії. Вона працює в супермаркеті, не чекає від життя багато чого і повністю задоволена тим, що має. Фільм Морверн Каллар (2002) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Одного ранку, зайшовши на кухню, вона бачить на підлозі мертвого бойфренда. Її бойфренд був письменником. Він покінчив життя самогубством, і вона вирішує видати його книгу під своїм ім’ям.

Режисер: Лінн Ремсі
В ролях: Саманта Мортон, Кетлін МакДермотт, Підлогу Попплуелл, Рубі Мілтон, Доллі Уеллс, Ден Кадан, Керолін Колдер, Рейф Патрік Берчелл, Стефен Ф. Кардвэлл, Брайан Дік