Обрі Паркер сумує з приводу смерті своєї кращої подруги Грейс. Після похорону вона вривається в квартиру мертвої дівчини, шукаючи відплати і усамітнення, щоб загрузнути в своїй неминучій смутку. Стіни квартири Грейс виступають, як записки її життя, оштукатурені пам’ятними речами, що розповідають про історію дружби дівчат. Не бажаючи відпускати, Обрі обіймає тихе самотність будинку, проводячи час, доглядаючи за домашніми тваринами Грейс, включаючи чарівну черепаху на ім’я Белліні, слухаючи записи і шпионя за сусідами через телескоп. Меланхолія цих самотніх моментів має на увазі, що це ті види діяльності, якими дівчата колись насолоджувалися разом.

Перш ніж зануритися в сон, Обрі випадково запускає мікстейп, залишений в касетному магнітофоні. У Це важко повірити, але тепер її завдання вижити за всяку ціну. Щоб врятуватися від загрози, він замикається в квартирі, тут вона знаходить старі записи, які можуть врятувати світ від краху. Все, що їй залишається, це тільки слухати касети, і намагатися знайти зачіпки. Але не все так просто, адже послання явно має свій глибокий сенс, який не так легко зрозуміти.

Але у Обрі немає варіантів, їй потрібно докласти всіх зусиль, щоб знайти відповіді. У цей час світ наповнюють істоти, які хочуть дістатися до останньої жертви. Фільм Морська зірка (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Ел Уайт
В ролях: Еліас Бретт, Matthew Thomas Brown, Регіна Сальдивар, Таро Ісіда, Наталі Мітчелл, Шеннон Холландер, Андреас Віганд, Христина Мастерсон, Eric Beecroft, Вірджинія Гарднер