Головний герой фільму «Молот», справжній кар’єрист. Спорт для нього все, адже він завжди йшов до переможного, круша супротивників на рингу. Чоловіка прозвали «Молот», адже він не зупинявся ні перед чим, завжди з’являючись і перемагаючи раз за разом. В черговий раз він повинен був вийти на ринг проти сильного противника і виграти, щоб показати, що рівних йому немає. Але сталося те, чого він ніяк не міг передбачити. Напередодні бою, чоловік потрапив в аварію, отримавши серйозні травми. Ось вже тепер на ринг йому вийти протипоказано. Будь-який інший чоловік відмовився б від бою, але тільки не він, тим більше що поруч з ним є кохана дівчина, яка вміє підтримати у важку хвилину.

У той самий момент, коли Молот був без сил, вона всіляко допомагала йому, але все ж не втрачала моменту нагадати про те, що якщо він вийде на ринг, то швидше за все залишиться інвалідом, враховуючи отримані травми. Головний герой майже змирився з положенням, як раптом, його дівчина вирішується на необачний крок. Фільм Молот (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Вона відправляється до супротивника Молота, щоб попросити про допомогу. Чоловікові була потрібна операція, а ось з грошима була напружена. Шантажуючи дівчину, ворог зажадав, щоб вона розлучилася з Молотом. Яке рішення прийме дівчина? І чи вийде Молот на ринг?

Режисер: Нурбек Эген
В ролях: Олексій Чадов, Антон Шагін, Оксана Акіньшина, Сергій Чирков, Ігор Скляр, Євген Євдокимов, Олег Посполітак, Олександр Сімкін, Микита Панфілов, Дмитро Пеньків