Паула зовсім недавно пережила досить непростий період в житті. Вона дуже сильно переживає про те, що вона розлучилася з коханим і тепер вона навіть не знає, що її буде чекати в майбутньому. Все що вона зараз намагається зробити, так це постаратися забути і не збожеволіти. Адже все йде зовсім не за тим планом, як вона хотіла, і незабаром дівчина розуміє, що впоратися з цим завданням буде зовсім непросто. Попереду буде чекати ще дуже багато труднощів і вона повинна бути до всього готова. Лише через багато років, вона вирішує повернутися в рідне місто і постаратися забути про всі ті випадки, які з нею сталися.

Тепер вона хоче почати життя з чистого аркуша і розуміє, що зробити це буде зовсім непросто, адже ще недавно вона зовсім не спілкувалася з батьками і друзів у неї теж зовсім немає, а отже, їй належить готуватися до того, що ніхто не побажає зустрітися і спілкуватися з нею теж не все будуть ради. Але тим не менш, вона не бажає так просто здаватися і хоче продовжувати прагнути зробити все, щоб її життя повністю змінилася і вона більше не жила в ненависті і не переживала про те, що вся її життя може зіпсуватися і всі ті люди, яких вона так сильно любила, і з якими намагалася бути поруч відмовилися від неї.

Однак що чекатиме дівчину, якщо вона не зможе впоратися з усім, що її чекатиме на нелегкому життєвому шляху? Фільм Молода жінка (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Леонор Серай
В ролях: Летиція Дош, Сулейман Сеййо Ндіайе, Грегуар Монсенжон, Жан-Крістоф Фолли, Наталі Рішар, Arnaud de Cazes, Ahmed Zirek, Філіп Лесрі, Marie Rémond, Jean-René Lemoine