Батько Люсі засуджений до вищої міри покарання. За скоєння страшного злочину його чекає смертна кара. Але дочка вважає, що подібні заходи в будь-якому випадку можна назвати варварськими. Її протест зачіпає кожного охоронця закону в окрузі. Саме це призводить до знайомства з Мерсі, дочкою одного з поліцейських. Спочатку Люсі планувала використовувати нову подругу лише в корисливих цілях. Саме вона могла поговорити з впливовим батьком і позбавити засудженого від болісної смерті. Але поступово дівчата стали один для одного чимось більшим, ніж просто подругами.

Первісна цікавість переросла в прихильність, а потім і в справжню фізичну пристрасть. Чи допоможуть нові стосунки домогтися Люсі бажаного, або вона навпаки просто забуде про приреченого батька через раптову закоханість? Люсі, активістка руху проти смертної кари, на одному з мітингів зустрічає шикарну Мерсі, пов’язану з жертвою злочину, в якому обвинувачують її батька.

Жінки поступово пізнають один одного, і їх відносини змінюються від ворожості до цікавості і фізичної пристрасті. Фільм Мої дні з Мерсі (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Талі Шалом-Езер
В ролях: Еллен Пейдж, Кейт Мара, Еліас Котеас, Емі Саймец, Брайан Джераті, Бо Напп, Тоня Пинкинс, Джейк Робінсон, Чарлі Шотуелл, Джордан Тровиллион