У центрі сюжету фільму «Місто пороку» колишній поліцейський Біллі Таггерта. З тих пір як його звільнили пройшло більше семи років. Але той випадок коли він стріляв у неповнолітнього підлітка залишив відбиток на долі героя. Через це він не може влаштуватися ні в одну ділянку і змушений заробляти на життя приватним розшуком. До нього по допомогу звернувся мер міста. Він підозрює свою дружину в зраді і Біллі належить з’ясувати чи так це все насправді. Але несподівано розслідування приймає несподіваний поворот. Коханця дружини мера несподівано вбивають, а в справі спливає дивна історія з нерухомістю.

Кримінально-драматична картина розповідає глядачам про копе Біллі Таггерте, який волею долі (або особистої помилки) опинився за межами поліцейської дільниці. Герой не опустив руки, а зайнявся близькою за духом професією. Тепер він приватний детектив. Йому часто доводиться ставати в позицію колектора, вибиваючи борги з розперезалися громадян. Діяльність приватного детектива передбачає і наявність великого кола знайомих. Зокрема до нього звертаються сильні світу цього, такі як мер міста. Взявшись за доручення вести стеження за невірною дружиною глави муніципалітету, Біллу обіцяє непоганий заробіток. Фільм Місто пороку (2013) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Підозри мера виявляються не без підстав. Через кілька днів спостережень детектив представляє меру докази, які доводять розпусту дружини. Але на цьому історія не закінчується. Колишній коп починає розуміти, що найняв його чоловік, хоч і впливова особа, але приховує багато таємниць.

Режисер: Аллен Хьюз
В ролях: Марк Уолберг, Рассел Кроу, Кетрін Зета-Джонс, Баррі Пеппер, Кайл Чандлер, Наталі Мартінез, Джеффрі Райт, Джастін Чемберс, Алона Тал, Джеймс Рэнсон