Фільм розповідає про події, які розвиваються протягом трьох десятків років в районі під назвою «Місто Бога». Це один з найбідніших районів Ріо-де-Жанейро, де навіть вдень перебувати дуже небезпечно. Тут живуть тисячі бідняків, для більшості з яких єдиним засобом отримання хоч якихось грошей стає кримінал. Незважаючи на всі зусилля поліції, тут часто відбуваються страшні злочини і звучать постріли. Хлопець, який відомий тут під кличкою «Ракета», здається, намагається поєднати неможливе. Він намагається бути чесним громадянином Бразилії, але іноді змушений здійснювати дрібні правопорушення.

Змушує життя і повна відсутність грошових коштів. Знайти нормальну роботу не має освіти хлопцеві ніяк не виходить. Доля підносить одне випробування за іншим, іноді здається, що їм не буде кінця. Його приятель на ім’я Дадінью зовсім інакше дивиться на життя. Він упевнений, що хоче стати крутим гангстером і з дитинства вибрав шлях зброї. Фільм Місто Бога (2002) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Кожен з героїв йде до своєї мети різними шляхами, проте відбуваються події, які призводять до тісного переплетення двох доль. Дві дроги сходяться в фатальній точці. Життя розділиться на до і після.

Режисер: Фернанду Мейрелліш
Актори: Катя Лунд, Александр Родрігез, Леандро Фірміно, Фелліпе Хаагенсен, Дуглас Сільва, Джонатан Хаагенсен