Фільм Містеріум. Темрява в пляшці починає свою розповідь в Копенгагені. Саме тут, на одному з пляжів знаходиться послання, відправлене в море багато років тому. Посудина, де знаходився лист, потрапив в руки до дитини, який після прочитаного став зовсім не своїм. Благо недалеко перебували правоохоронці, які не тільки зуміли роздобути вміст, але і вчасно зупинили паніку. Згідно історії, що містилася всередині, на одному з островів знаходиться самий справжнє пекло, тут живе одна людина, маніяк, демон втілюй, який привозить з великої землі собі нові жертви, юних хлопчиків і дівчаток, так расчленяет їх.

Потрібно було відшукати необхідне місце, потрібно було зупинити смерті серед мирного населення. Варто відзначити, що ніхто зі зниклих малюків не був заявлений батьками, немов вони зникли. Це стало народжувати в головах досвідчених слідчих різного роду домисли і затії, вони не могли зрозуміти, як таке можливо. Тим часом в океані знаходиться той самий нещасливий об’єкт, і експедиція в особі поліцейських спускається на берег.

Що чекатиме героїв попереду, чи зуміють вони вижити, адже всюди мисливець встановив пастки, скрізь і всюди він підготувався до приїзду гостей. Фільм Містеріум. Темрява в пляшці (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Ганс Петтер Моланд
В ролях: Микола Лі Каас, Фарес Фарес, Підлогу Сверре Валхейм Хаген, Якоб Ульрік Ломанн, Amanda Collin, Джохэнн Луїз Шмідт, Якоб Офтебро, Сігне Анастассиа Маннів, Серен Пильмарк, Міхаель Броструп