Через різке погіршення самопочуття старий шейх все більше замислюється про смерть. Він хоче провести залишок свого життя на малій батьківщині в невеликому віддаленому селищі. Для цього чоловік збирає цілий караван, адже їм необхідно подолати сотні кілометрів по безплідній місцевості. Труднощі цього переходу не лякають старого, який мріє на власні очі знову побачити могили своїх батьків. Однак через кілька днів він помирає, не витримавши всіх тягот шляху. Надмірно забобонні слуги вважають, що кончина їх господаря є поганим знаком. Вони відмовляються йти далі, маючи намір повернутися назад. Два тямущих шахрая пропонують свої послуги потрапили в незручне становище караванників.

За помірну плату вони згодні перенести тіло шейха через гірську гряду, доставивши небіжчика в його рідне село. От тільки насправді спритники навіть не підозрюють, як дістатися до селища покійного володаря королівства. Не дивно, що незабаром вони збиваються з правильної дороги. Фільм Мімози (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Головні герої опиняються перед лицем смерті, адже вижити у випаленій сонцем пустелі практично неможливо. Але все змінюється, коли на допомогу молодим людям приходить мешканець потойбічного світу.

Режисер: Чад Кровчук
В ролях: Ахмед Хаммуд, Шакіб Бен Омар, Саїд Ааглі, Ікрам Анзулі, Ахмед Ель Отманом, Хамід Фарджад, Маргарита Альборес, Хвід, Ільхам Уйрі, Мо Мохамед Уммад