Етьєн завжди виступав для Матіаса прикладом для наслідування. Старший брат виручав його в будь-яких ситуаціях, не рахуючись з власними втратами. З тієї дитячої пори пройшло багато років. Дорослі молоді люди знайшли своє місце в житті. Вони частенько зустрічаються в одній з місцевих забігайлівок, ділячись один з одним своїми сподіваннями і проблемами. Одного разу Матіас знайомиться з милою дівчиною, з якою у нього незабаром зав’язується роман. Красуні він приділяє весь свій час, і ця обставина все більше турбує його дружину. Однак врешті-решт відносини між коханцями переростають в постійні сварки і сварки. В ході чергового конфлікту чоловік під впливом емоцій випадково вбиває свою пасію.

Лише через кілька хвилин він усвідомлює, що скоїв злочин. У паніці хлопець звертається за допомогою до Етьєна. Лише він здатний знайти вихід з ситуації, що склалася. Старший брат негайно прибуває на місце події. Він вивозить бездиханне тіло з міста подалі від жвавих вулиць. Молодий чоловік вважає, що правоохоронці ніколи не відшукають труп, захований в затишному місці. Фільм Мій улюблений брат (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Але головний герой помиляється в своїх розрахунках. Слідчим вдається дістатися до тіла дівчини. Справа приймає для Етьєна поганий оборот, адже усі зібрані детективами докази свідчать, що це саме він скоїв вбивство.

Режисер: Дені Майеваль
В ролях: Олів’є Маршаль, Мікаель Юн, Ельза Лунгіна, Наташа Ліндінжер, Жоффруа Тьебо, Філіп Наон