Дені Версавель, перебувати у в’язниці, відбуваючи термін за злочин, його долають суперечливі почуття. На волі у нього залишився син Салліван, який росте без його чоловічої руки, і можливо незабаром і не згадає про існування батька. Він не має наміру пропускати дитинство свого сина, і приймає рішення втекти з в’язниці, поки не пізно. Недовго думаючи, він здійснює втечу і поспішає на зустріч з сином. У його голові проноситься купа ідей, як весело провести спільний відпочинок, де у нього буде можливість продемонструвати хлопцю всі свої знання і вміння. Дені має намір передати йому весь свій досвід, щоб той став його копією, і продовжив шлях батька.

Салліван його головне досягнення в житті, заради якого він готовий на все. Дені не замислюється, про бажання самого Саллівана, у нього є певний план, якому він має намір слідувати, однак, як на це відреагує сам хлопчик? Хіба можна упустити відповідальний момент, дозволити, щоб його мальця виховував хтось інший? Ні, однозначно, проблему слід терміново вирішувати.

І зробити це можна лише одним шляхом – зробити втечу із зони. Те, що його життя насичене і сповнене пригод, добре, але не можна за цим упустити сина. Фільм Мій шкет (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Франсуа Дамієнс
В ролях: Маттео Саламоне, Тетяна Рожо, Річард Хейд, Крістіан Браї, Barbara Huylebroeck, П’єр Матіас, Claire Bertholet, Деміен Браї, Ненсі Слюз