Увага драматичної стрічки зосереджена на двох молодих людей. Обставини склалися таким чином, що вони були змушені назавжди покинути звичний їм світ. Тепер головні герої мандрують по незвіданих землях, щоразу ночуючи в новому місці. При цьому такий невибагливий спосіб життя повністю їх влаштовує. Вони ні краплі не шкодують про зробленому кілька років тому виборі. Одного разу в ході чергових поневірянь по млявій напівпустельній місцевості хлопець і дівчина наштовхуються на цілий ряд майже повністю зруйнованих будівель. На перший погляд ці будівлі не являють собою нічого цікавого. Однак заінтриговані своєю знахідкою мандрівники вирішують дуже уважно їх обстежити.

І незабаром цікавим мандрівникам відкривається страшна правда про це місце. Тепер найкращий варіант дій для них-якнайшвидше піти звідси і забути про те, що вони тут побачили. Але головні герої, незважаючи на підстерігають їх небезпеки, мають намір до кінця розібратися в похмурих таємниці проклятого місця.

Які випробування чекають молодих людей попереду? Чи зможуть сміливці дізнатися справжнє підґрунтя тих сумних подій багаторічної давнини? Фільм Ми забули навіть те, чого не знали (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Томас Вудроу
В ролях: Даг Джонс, Луїса Краузе, Аарон Стенфорд