Останнім часом чоловік постійно затримувався на роботі або пропадав у тривалих відрядженнях. Гнітюче самотність посилювало болісні роздуми про безпліддя. Незліченні спроби пари обзавестися дітьми терпіли невдачі. Виною були особливості організму другої половини. Поставлений медиками діагноз спровокував охолодження у взаєминах. Чоловік знаходить заміну в особі щирої Вериной подруги. Думки про віроломну зраду близьких людей мучили душу. Забути про неприємності дозволяє несподівана вулична зустріч. Спритний безпритульний хотів поцупити свіжу булку.

Жаліслива жінка призводить голодного злодюжку додому. За обідом маленький гість розповів про загибель батьків. Віра вирішує зайнятися усиновленням хлопчика. Допомогти з оформленням паперів береться випадковий знайомий з адвокатської контори. Незабаром випливають шокуючі подробиці. Фільм Ми все одно будемо разом (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Сирота виявився спадкоємцем величезного стану. Опікуни замкнули неугодного підопічного в психлікарні. Втеча дитини з лікарні змусила організувати масштабні пошуки. Слід було захистити беззахисного Ванечку від навислої небезпеки.

Режисер: Олександр Грабар
Актори: Алла Юганова, Прохор Дубравін, Вікторія Полторак, Святослав Астрамович