Для туристів Вашингтон приємне гостинне місце. Жителі бандитських районів міста з цим не погодяться. Для того щоб вижити, доводиться вступати в банди, робити все, що накаже бос, і вибиватися вгору. 14-річний Лукас вже давно засвоїв правила свого району. Він торгує забороненими речовинами і в такому юному віці віддає собі звіт, що кожен день для нього може стати останнім. Хлопчина змушений виконувати свій обов’язок перед ватажком банди Рінконом, який коли-то давно підібрав його і дав можливість піднятися. Лукас всіма силами намагається вберегти свого молодшого брата Мігеля від вулиці, банд і наркотиків.

Він змушує його ходити в школу і добре вчитися. Одного разу непосидючий Мігель потрапляє на очі Рінкона. Ватажок банди вирішує завербувати хлопчика і змусити його торгувати забороненими речовинами. Лукас у розпачі звертається за допомогою до сусіда Даніеля. Похмурий колишній спецназівець живе відлюдником і практично ні з ким не спілкується, так як старі травми дають про себе знати.

Даніель вирішує допомогти Лукасу і витягнути хлопця і його брата з банди. Він кидає виклик Рінкону і його небезпечній банді, яка протягом багатьох років управляє районом. Фільм Ми вмираємо молодими (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Лайор Геллер
Актори: Гарі Бідл, Керрі Беннетт, Niccolò Besio, Jim Caesar, Robyn Cara, Девід Кастанеда, Оуен Девіс, Урієль Еміль, Лаура Гиош, Miguel Harichi