Два чорношкірих хлопця проводять кожен день в дозвільному байдикуванні. Вони не мають ні роботи, ні достатку. Кожен день протікає тільки в скаргах на життя, в якій нічого не відбувається і не змінюється. Тільки жоден з них нічого не зробив, щоб щось змінити. Вони тільки нарікають на відсутність освіти. Значить їм і не світить нічого кращого, ніж вони мають зараз. Ніхто з них не зробив спроби встати і знайти себе в житті. Лише жалю і споглядання свого недолугого життя займають весь їх день. Щоранку хлопці виходять на вулицю, де народилися, виросли і провели більшу частину життя. Вона стала їм другим домом.

Сідають в одному і тому ж місці і дивляться весь день як нічого не змінюється. Все той же пейзаж, ті ж люди роблять все ті ж справи, що і вчора. Однак раптово їх життя змінюється. Все почалося зі знайомства з невідомим. Він з’явився нізвідки і проявив інтерес до молодих хлопців. І з цього моменту на їхні голови починають валитися проблема за проблемою. Тепер вже у хлопців не вийде спокійно відсидітися в своєму затишному мирці.

Треба терміново робити які-небудь дії, щоб вирішити цю проблему. І як тільки вони розбираються з одного, з’являється інша. Може їм і потрібна була така струс? Фільм Ми йдемо (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Спайк Лі, Даня Теймор
В ролях: Блейк ДеЛонг, Райан Халлахан, Джон Майкл Хілл, Джуліан Паркер