Денні народився і виріс у звичайнісінькій небагатій родині. У підсумку він дав собі слово за всяку ціну вибратися з убогості. Незабаром хлопець разом зі своїми приятелями організовує банду. Вони починають грабувати багатих чиновників і підприємців. Головний герой не бачить в цих вчинках нічого протизаконного. Він щиро вважає, що таким чином відновлює соціальну справедливість, обчищаючи до нитки безтурботних товстосумів. При цьому зловмисники майстерно замітають всі сліди на місці злочину. Так що неметких правоохоронцям залишається лише констатувати чергове успішне пограбування спритних бандитів. Зараз подільники обговорюють ідею здійснити наліт на маєток одного дуже заможного бізнесмена.

У підсумку вони розробляють відносно простий план проникнення в будинок, який майже не охороняється. З собою на справу Денні бере портативну камеру. Він збирається влаштувати інтернет-трансляцію майбутніх подій. Без особливих проблем головний герой і його подільники проникають в особняк. Тут вони стикаються зі стурбованими членами сімейства банкіра.

Злочинці вирішують зіграти зі своїми жертвами в одну досить популярну гру. Ось тільки програш в ній обіцяє нещасним бранцям вірну смерть. Фільм Ми і вони (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Joe Martin
В ролях: Джек Рот, Софі Колкухоун, Тім Бентинк, Керолін Бекхаус, Ендрю Тірнан, Деніел Кендрік, Пол Вествуд, Луїс Демпсі, Деніел Іган, Лаура Матасса