Кримінальний трилер знайомить нас з молодою людиною, яка захоплюється картковими іграми. Ось тільки врешті-решт це хобі не приносить азартному хлопцю нічого крім Бід. З-за постійних програшів він залазить у величезні борги. Головний герой опиняється в складному фінансовому становищі. Навіть якщо він розпродасть все своє майно, цього все одно не вистачить, щоб розплатитися з численними кредиторами, які вже починають втрачати терпіння. У ситуації, що склалася чоловікові залишається лише вплутатися в кримінальну авантюру. Він розробляє план з Пограбування казино.

Новоявлений зловмисник відмінно розбирається в роботі гральних закладів подібного роду, тому він без будь-яких проблем здійснює свій хитрий задум. Тепер на руках у молодої людини є величезна сума у віртуальних фішках. Для завершення афери йому необхідно обміняти цю валюту на реальні гроші. Зі зрозумілих причин головний герой змушений звернутися за вирішенням цього делікатного питання до членів впливової злочинної угруповання. Фільм Мертва куля (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Спокусившись на щедрі обіцянки, він потрапляє в пастку. Безпринципні бандити мають намір розправитися з невдалим грабіжником, привласнивши все його майно собі.

Режисер: Дж. Ерік Різ
В ролях: Джон Т. Вудс, Андреа Сікстос, Хосе Росете, Рей Трікітт, Пітер Мендоса, Куето Йеска, Емануель Боррего, Тревіс Лі Еллер, Джонатан Румі, Jon Paul Raniola