Фільм Меню (2016) дивитись онлайн в HD якості


Фон Інь мріяла стати професійним журналістом. Задля реалізації цього бажання вона навіть переїхала на інший край планети, щоб стати частиною професійної команди і створювати стоять новинні сюжети. Їй довелося покинути рідний дім, близьких людей, але вона вважала, що це того варто. Два роки тому вона почала працювати в заможній виданні під назвою «Смарт Пост». Тепер же воно чомусь втратило свій успіх і спустилося на більш низький рівень.

Можливо, причиною тому є серйозна конкуренція, адже інші видання теж роблять новини, при цьому не соромлячись додумувати правду або приплітати до реальності такі подробиці, яких насправді не було. Видання, в якому працює героїня, знаходиться вже на межі краху, але журналістка не збирається кидати своє місце. Крім того, вона дуже пишається, що працює разом з хорошими хлопцями, які теж відносяться до журналістики серйозно і не ходять по чужих головах, щоб роздобути гучну новину. Фільм Меню (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Єдиною проблемою для героїні є її важкі думки, адже переїжджаючи сюди, він не думала, що заради улюбленої роботи потрібно буде йти на такі серйозні жертви, які від неї тепер потрібні.

Режисер: Ben Fong
В ролях: Кетрін Чоу, Akina Fong, Ман Тат Нг, Грегорі Он, Кейт Єп