Щоб розвіятися і знайти відповіді на свої думки він бере свій мотоцикл і відправляється в подорож по пустелі Іспанії. Перебуваючи в дорозі, він зустрічає молоду дівчину Лючію, яка потрапила в біду. Чоловік, звичайно, допомагає їй і вирішує її підвезти. Як виявилося, попутниця постійно відкочує обурливі номери, що приводять томи в сказ, але саме це, позитивно впливає на нього. Як не парадоксально, зміни, що відбулися з ним за цей короткий проміжок, проведений в компанії навіженої особи, дають йому просвітлення і повертають смак до життя… Старий самотній вовк відправляється на своєму харлеї в Альмерийскую пустелю, щоб помедитувати за читанням улюбленої книги.

Але плани на відокремлений відпочинок швидко летять в тартарари, коли він виручає з біди Лючію-вкрай непередбачувану молоду дівчину, що не гребує обманом і крадіжками. Лючія щось вкрала у лихих хлопців, вони бажають забрати своє, що проїжджає на мотоциклі Томас не залишає її в біді. Чоловік прямує на корабель, що пливе до Італії, у нього мрія, в Альмерійской пустелі, прочитати улюблену книгу в повній самоті. Фільм Мене звуть Томас (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Молода особа як би ненароком завжди виявляється поруч – на морі, на суші. З нею вічні неприємності, літній рятувальник стає постійним супутником дівчини з хворим серцем, пораненою душею.

Режисер: Теренс Хілл
В ролях: Теренс Хілл, Veronica Bitto, Єва Бестеіро-Бертолі, Francesca Beggio, Гуя Йело, Енді Луотто, Giovanni Malafronte, Метт Патрезі, Cinzia Susino