Різван Кхан емігрує з Індії до Сполучених Штатів. Тут він поселяється в будинку старшого брата і невістки в Сан-Франциско. Він підтримує мусульманське віросповідання і страждає однією з різновидів аутизму – синдромом Асбергера. У зв’язку з хворобою індусу важко пристосується до навколишнього світу, знайти місце в ньому. Тим не менш, герой знаходить справжнє щастя. Він зустрічає дівчину Мундиру. Між молодими людьми виникає почуття. Категоричне неприйняття родичів їх взаємин, не заважає закоханим бути разом. Незабаром молоді одружуються. Все змінюється 11 вересня 2001 року. День, який змусив здригнутися весь світ від жаху і болю. Підірвані хмарочоси і величезні людські жертви.

Мусульмани тепер ізгої всюди. Їх ненавидять і кожного вважають ворогом, вбивцею, терористом. Криза нерозуміння несподівано торкнулася і особисто героя і нової сім’ї. Нічого не пояснюючи, дружина кидає його, залишивши в замішанні, наодинці зі своїми роздумами про причини, того що призвело до її вирішення. Різван не розуміє, в чому його вина.

Любов до дівчини не залишить героя просто сидіти склавши руки. Він доб’ється справедливості і поверне свою кохану за всяку ціну. Фільм Мене звуть Кхан (2010) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Каран Джохар
В ролях: Шах Рукх Кхан, Каджол, Кеті А. Кін, Кентон Дюті, Бенні Нивз, Крістофер Б. Дункан, Джиммі Шергілл, Соня Джехан, Парвін Дабас, Арджун Матуру