Закінчивши школу, головна героїня на ім’я Елен захотіла піти вчитися на юридичний факультет. Там вона тривалий час вивчала права і закони громадян, а також намагалася вникнути в роботу юриста. Незабаром головна героїня отримала диплом у цій сфері. Вона вирішила відправитися в судовий зал, де з боку спостерігати за тим, як поводяться дорослі і спеціалізоване адвокати. Вона почала вдосконалити свої навички, і стала юристом. Після цього її призначали вести різні справи в адвокатській конторі, де головна героїня зробила все можливе, щоб її клієнт переміг. Дівчина народила для себе дитину, назвала дівчинку Джулі, сподіваючись, що дочка стане для неї незабаром радістю і опорою.

Але з-за нескінченної роботи і понад нормованої діяльності, Елен забувала про виховання своєї дівчинки, тому Джулі намагалася звернути на себе увагу так, як умів. Головна героїня постійно вплутувалася в неприємності, вона крала дрібні речі, влаштовувала свавілля на вулицях міста. Після того, як правоохоронні органи відвозили її до відділку, Елен неодноразово витягала Джулі на свободу. Але чергова витівка головної героїні зовсім не сподобалася адвокату. Фільм Матусю, я не робила цього (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Хелен дізналася, що її дочка вбила викладача, тепер її будуть звинувачувати у вбивстві на суді. Елен намагається зрозуміти, навіщо Джулі зробила дане злодіяння. Однак дівчинка стверджує, що вона нічого не робила і її підставили.

Режисер: Річард Габай
Актори: Деніка МакКеллар, Пейдж Серси, Джонатан Беннет, Емілі Чанг, Джэлил Уайт, Джен Лиллей, Ендрю Бонджорно, Моллі Барнетт, Sergio Carmona, Роберт Кэрредин