Перед нами 13 дивовижних історій про різних людей, яким довелося зіткнутися з різними труднощами на своєму життєвому шляху. Серед них ми знайдемо бездомного, вчительку, телеведучу і рок співачку. Всі вони пройшли нелегкий життєвий шлях і зіткнулися з проблемами, які намагалися всім якомога швидше вирішити. Одні з них прагне домогтися якомога більших успіхів у професійній сфері, а хтось навпаки віддав перевагу сім’ї. Ми також дізнаємося багато дивовижних подій про мистецтво і кінематограф. Про багатьох з цих видатних людей і так було відомо досить багато цікавих речей. Як скоро вдається з’ясувати, багато ховалося і тепер багато деталей їх життя стануть відомими.

Ми побачимо все про їхнє життя таким, як воно є, але побачимо мистецтво в його істинному світлі. І дізнаємося, що думають про нього нащадки. Ми дізнаємося набагато більше про мистецтво всіх часів і постараємося зрозуміти, що ж ці люди намагалися нам сказати і донести. Буде відкрито безліч таємниць і нарешті стане ясно, що думають нащадки про творчість своїх родичів і що за життя думали ці творчі люди.

Однак чи дозволять всі ці таємниці зрозуміти ту суть, яку намагаються до нас донести або ж багато як і раніше залишиться невідомим? Фільм Маніфесто (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Джуліан Розефельдт
В ролях: Кейт Бланшетт, Еріка Бауер, Рубі Бустаманте, Карл Дітріх, Марі Борковські Фоедровіц, Еа-Джа Кім, Марина Майкл, Ханнелоре Олендорф, Оттокар Сачс, Ральф Темпель