У сучасній Росії багато що змінилося, торкнувшись простих людей. Товариство з фентезі драматичної стрічки «Магія понад усе», мимоволі поділилося на магів і людей, абсолютно не вірить в існування дива. Такі протиріччя в поглядах породжують багаторічні протиборства двох непримиренних опонентів. Скептики абсолютно зневажливо, а часом, навіть вороже ставляться до обдарувань магів і дивним знанням чаклунів. Обидві сторони категоричні в своїх судженнях і не бажають мирно існувати, тому наступним кроком буде неминуча кривава війна.

Але чарівники принципово відмовляються вдаватися до своїх магічних здібностей, не бажаючи використовувати їх проти невинних простих громадян. Маги впевнені, що в недалекому майбутньому компроміс буде знайдений, а дві не схожі раси знайдуть точки дотику і укладають дружній союз примирення. Цей мужній крок до чесноти стане прикладом для всіх наступних земних поколінь. Фільм Магія понад усе (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Про таке мирне існування завжди думає ватажок Вартою магів Бахрушин, що відповідає за всі вчинки і діяльність чародіїв. Незважаючи на високу посаду, він по натурі романтична особистість, що відрізняється бездоганною дипломатією у всіх прийнятих рішеннях.

Режисер: Катерина Краснер
Актори: Василь Зотов, Єлизавета Рижих, Михайло Кремер, Іван Забєлін, Кирило Ковбас, Михайло Горевий, Семен Шомін, Антон Шурц, Вероніка Тимофєєва, Григорій Перель